Právne oddelenie - Johnson Country Kansas legál department

 

Nachádzate sa tu: jocogov > právne

Vitajte na domovskej stránke právne oddelenie. Dúfame, že ste schopní nájsť informácie, ktoré potrebujete, ale, prosím, neváhajte a kontaktujte nás ohľadom akejkoľvek otázky alebo obavy, ktoré nie sú zodpovedané na tejto stránke. Ďakujeme vám za návštevu.

O tomto Office

Johnson County právneho oddelenia sa skladá z 10 právnikov, 1 koncipientka, 2 právne asistenti a 1 office manager. Právneho oddelenia úzko spolupracuje s hlavnou poradca rade kraja komisárov, ktorý je členom Bocca oddelenie. Úradné hodiny sú od pondelka do piatku, od 08:00 do 17:00, okrem sviatkov kraj.

Johnson County Právne oddelenie zastupuje Johnson County a jej úradníkmi. Právne oddelenie sa zaoberá všetkými súdmi prinesenej a proti County, reprezentuje kraj na administratívne rokovania, návrhy a recenzie uznesenia, zmluvy, dlhopisy a iné listiny, poskytuje poradenstvo a poskytuje právne stanoviská na žiadosť rady kraja komisárov, manažér kraja a ďalšie krajské úradníkov.

Právne oddelenie nemá radiť alebo zastupovať súkromné osoby alebo orgány. Ak hľadáte osobnú právnu pomoc, obráťte sa na vlastné právnik alebo navštívte naše "Odkazy a užitočný Telefónne čísla" stránka pre právnika čísla postúpenie telefón.

Príklady záležitosťou spravovaných právnym oddelením

 


domáce | právne veci | daň uzavretie | vyznamenaním a úspechy |
zamestnanci adresára | odkazy a kontakty | dementi

 

Copyright © 2010 Monostav všetky práva vyhradené,Richard Kotrbčík

Tvorba webových stránok zdarmaWebnode