Vypĺnanie formulárov na počítači

Vďaka produktu FORM studio získate vzory tlačív z mnohých oblastí a program pre ich pohodlné vypĺňanie a tlač.

 

Ušetrite 50% času
oproti ručnému vypĺňaniu

FORM studio výrazným spôsobom šetrí prácu a čas pri vypĺňaní formulárov. Množstvo údajov nevypĺňate vôbec, program to robí za vás na základe nastavených parametrov, výpočtami alebo preberá hodnoty z predtým zadaných údajov.

Vyplnené formuláre môžete v dokonalej kvalite vytlačiť alebo odoslať. Program podporuje elektronický podpis formulárov v PDF.

 
 

Viac ako 600 formulárov
a vzorových dokumentov

Predlohy zmlúv, žiadostí, podaní, dohôd a iných dokumentov z daňovej, pracovno-právnej alebo účtovnej oblasti poskytujú možnosti pripraviť také dokumenty, ktoré nie sú k dispozícii vo forme tlačív. Jednoducho predpripravené vzory doplníte alebo zmeníte v pripravených textových vzoroch.

Pozrite si zoznam formulárov »

 

    10 Dôvodov prečo je výhodné používať FORM studio

1. Ušetríte až 50% času a práce

Ak ešte vyplňujete tlačivá ručne, prinesie Vám program úplne zásadnú úsporu práce. Vďaka automatickým výpočtom a doplňovaniu údajov ušetríte až 50% práce a času, ktorý vyplňovaním formulárov strávite. Zadané hodnoty môžete kedykoľvek upraviť a pomocou zabudovaných kontrol získate istotu, že ste sa nedopustili žiadnej chyby a že ste vyplnili všetky potrebné údaje.

2. Všetky potrebné tlačivá budete mať v počítači

Už nemusíte chodiť pre tlačivá na úrady alebo ich hľadať na internete. Vo FORM studiu nájdete viac ako 370 tlačív z ekonomickej, daňovej i iných oblastí, vždy v aktuálnej podobe. V rámci bezplatných aktualizácií budete automaticky dostávať všetky novo vydané formuláre v priebehu celého roka.

3. Rýchlo vyplníte akýkoľvek formulár

Všetky údaje, ktoré program môže vyplniť automaticky, taktiež sám vyplní. Množstvo údajov, ktoré sa vyplňujú do formulárov opakovane, si zadáte jediný krát do parametrov a program ich automaticky vloží do každého nového formuláru. Automaticky sa vykonávajú výpočty údajov, ktoré je možné odvodiť, alebo dopĺňajú sa celé texty, ktoré ste už raz zadali.

4. Nechajte sa sprevádzať prehľadnou pomocou a pokynmi

Už nemusíte zháňať pokyny pre vyplnenie tlačív a hľadať v nich, ako vyplniť ten ktorý údaj. Pri každej kolónke zložitejších formulárov, na ktorej sa zastavíte, uvidíte pokyny pre jej vyplnenie v okienku, ktoré je súčasťou prehľadného editoru formulárov.

5. Profesionálne vytlačené formuláre budú Vašou vizitkou

Formuláre môžete vytlačiť elegantne vyplnené vrátane predtlače na pozadí. Vyplnený formulár je možné jednoducho vytlačiť presne tak, ako vyzerá originálne tlačivo a popri tom je potrebné si zvoliť farbu a typ písma zadaných údajov alebo môžete tlačiť len hodnoty do originálnych tlačív.

6. Posielajte formuláre elektronicky a ušetrite náklady na tlač a doručovanie

Zabudnite na rady na úradoch, elektronické podateľne sú otvorené 24 hodín denne. Odoslaním elektronickou cestou ušetríte náklady na papier, tlač a poštovné alebo čas a nervy cestovaním a čakaním na úradoch. Niektorým úradom alebo Vašim klientom môžete posielať vyplnené formuláre e-mailom priamo z programu. Popritom ich môžete elektronicky podpísať a tak ich potvrdiť rovnako ako keby ste ich podpísali ručne.

7. Na včasnú úhradu dane alebo preddavku už nezabudnete

Z formulárov vytlačíte príkaz na úhradu alebo platbu zaradíte do kalendára, ktorý Vám ju včas pripomenie. Ak z formuláru vyplýva povinnosť zaplatiť daň alebo inú platbu, môžete priamo z neho vytvoriť príkaz na úhradu alebo uložiť záznam do platobného kalendára pre neskoršie vybavenie. Program Vám pomôže i s výpočtami preddavkov daní a odvodov.

8. Všetky dokumenty budete mať v prehľadnom archíve

Elektronický archív Vám pomôže urobiť poriadok vo všetkých formulároch i v potrebných podkladoch a dokumentoch. Formuláre sa ukladajú do databáze, v ktorej ich môžete ľubovoľne triediť alebo vyhľadávať podľa mnohých kritérií. Máte k dispozícii celú históriu práce na každom formulári i s možnosťou vlastných poznámok k vykonaným zmenám. Do archívu si môžete uložiť nielen formuláre, ale i akékoľvek iné dokumenty, napr. dáta účtovných uzávierok.

9. Získate perfektnú účtovnú a daňovú kanceláriu

Ak spracovávate dane alebo vediete účtovníctvo pre Vašich klientov, nájdete v programe množstvo užitočných funkcií. Pre účtovných a daňových profesionálov poskytuje program pomocnú ruku pri vedení komplexnej agendy o klientoch. Všetky záznamy sú usporiadané v prehľadných tabuľkách s možnosťou vyhľadávania alebo triedenia. K dispozícii sú napr. zostavy s prehľadmi o jednotlivých formulároch, charakteristické údaje z formulárov bez potreby formuláre otvárať alebo automatické odosielanie e-mailov klientom s upozornením na blížiace sa platby. Jednoducho také funkcie, ktoré inde ťažko nájdete a ktoré Vám pomôžu byť lepším ako Vaša konkurencia. A ak u Vás pracuje viac ľudí, môžete dáta zdieľať v sieti pomocou SQL databáze, v ktorej sú dáta bezpečne uložené.

10. Ak budete potrebovať poradiť, radi Vám pomôžeme

Postaráme sa, aby ste mali stále k dispozícii aktuálne formuláre a funkčný a moderný program. S programom FORM studio máte istotu našej podpory. Pracovníci technickej podpory Vám vždy ochotne poradia. Z internetu si môžete kedykoľvek zaktualizovať formuláre i program a e-mailom si môžete nechať posielať zdarma spravodaj s informáciami o zmenách a novinkách.

Copyright © 2010 Monostav všetky práva vyhradené,Richard Kotrbčík

Tvorba webu zdarmaWebnode