Založenie spoločnosti

Využite našu jedinečnú letnú akciu! Ušetrite a zaobstarajte si spoločnosť s históriou.
Čo sú ready-made spoločnosti?
 1. nikdy nevykonávali žiadnu činnosť
 2. majú v plnej výške splatený základný kapitál
 3. sú pripravené k predaju do 24 hodín
 4. klient za nich môže OKAMŽITE KONAŤ
 • Bratislava
  +421 220 545 012
 • Praha
  +420 226 091 231
 • Brno
  +420 543 426 337
 • Ostrava
  +420 599 505 111

7 DÔVODOV, PREČO BY STE SI MALI VYBRAŤ NÁS

Kúpa spoločnosti nie je krok, ktorý by ste robili každý deň. Preto si veľmi zakladáme na tom, aby sme boli pre našich klientov pri ich podnikaní spoľahlivým a solídnym partnerom.

1. Sme priekopníkmi a zakladateľmi tohto odboru v Českej republike a na Slovensku. Na trhu pôsobíme už 10 rokov.

2. Sme súčasťou silnej a stabilnej finančnej skupiny WPB Group, do ktorej okrem iných patrí tiež WPB Capital, jedna z najväčších družstevných záložní v ČR, alebo spoločnosť OFFICE HOUSE, jednotka na českom a slovenskom trhu v poskytovaní sídiel (virtuálnych kancelárií) a kontaktných adries.

3. Na okamžitý predaj ponúkame založené (ready-made) spoločnosti s právnou formou SE (Societa Europaea), A.S. a S.R.O. Okrem toho zakladáme spoločnosti presne na mieru (tailor-made). Záujemcom poskytujeme osoby do orgánov spoločnosti a zaisťujeme organizáciu valných zhromaždení.

4. Ponúkneme Vám sídlo alebo obchodnú adresu pre Vašu novú spoločnosť v 17 biznis centrách v 8 mestách v ČR a na Slovensku. Prevádzkujeme tiež FLEXI kancelárie, ktoré umožňujú krátkodobý prenájom kompletne zariadených kancelárií a prenájom zasadacích miestností s podporou vyškoleného administratívneho personálu.

5. V rámci širokých poradenských aktivít ponúkame tiež služby z oblasti medzinárodného daňového plánovania a vytváranie nadnárodných obchodných a holdingových štruktúr.

6. Sme dôveryhodným a spoľahlivým partnerom. Dôkazom je celý rad renomovaných právnických kancelárií, veľkých investičných a poradenských spoločností, developerov a mnoho ďalších, ktorí s nami dlhodobo spolupracujú.

7. Všetky naše služby poskytujeme v maximálnej kvalite. U každej spoločnosti garantujeme právnu a účtovnú čistotu.

Naše hlavné služby

Chcete vedieť viac o našich službách? Prečítajte si, čo sa o nás písalo v tlači:

 • Češi mají velký zájem o evropské společnosti
  Zájem českých podnikatelů o evropské společnosti enormně roste. Od ledna v Česku vzniklo 137 evropských společností (Societas Europaea, zkráceně SE), zatímco ve všech ostatních zemích EU dohromady jen pětatřicet.
  Hospodářské noviny, 30. 8. 2011
 • České prvenství: v jediné zemi více evropských společností než v celém zbytku EU
  Za boomem "eséček" je možnost mít ve vedení třetinu osob než je povinné u akciové společnosti . Letošek potvrzuje enormní zájem českých podnikatelů o evropské společnosti. Letošek potvrzuje enormní zájem českých podnikatelů o evropské společnosti.
  Profit, 29. 8. 2011
 • Podnikatelé skupují ready-made společnosti s víceletou historií
  Začít podnikat a hned mít firmu i s několikaletou historií. Přesně to požaduje více než polovina českých podnikatelů nakupujících ready-made společnosti. V předcházejících letech nebyl o starší firmy příliš zájem, letos tvoří 51 % prodaných společností.
  finance.cz, 13. 7. 2011

sk en

Premena menovitých hodnôt vkladov

Mám záujem o bližšie informácie
 
s podmienkami
 
Najdete nás na Facebooku

[office house s.r.o.]

[akont]

Zrieknutie sa právnej zodpovednosti: Tieto webové stránky neposkytujú právne rady a teda nemôžu byť za také považované. Napriek tomu, že sa v maximálnej miere snažíme o to, aby informácie, ktoré sú obsahom týchto stránok boli presné, nepreberáme akúkoľvek právnu zodpovednosť za akékoľvek vyhlásenie, ktoré je na nich prezentované.
Naša spoločnosť neposkytuje právne služby. V prípade, že sú v rámci našej činnosti našimi klientmi vyžadované právne služby, obraciame se za účelom ich poskytnutia na osoby oprávnené tieto služby ponúkať (notári, advokáti).


Spoločnosti Online s.r.o., Zámocká 30, 811 01 Bratislava, IČO: 35 857 803, DIČ: SK2021728973 registrované: Okresný súd BA I, odd.: Sro, vl.č.: 28819/B

 

 

 

Spoločnosti Online predaj ready-made spoločností, novo založené spoločnosti, predaj firiem na klúč.htm (34,3 kB)

Copyright © 2010 Monostav všetky práva vyhradené,Richard Kotrbčík

Tvorba webových stránok zdarmaWebnode