Zoženiem investora pre Firmu 2

Viete, čo je najťažšia vec urobiť, keď idetete do finančne náročného kapitálu? Poviem vám teraz. Je to spôsob, ako presvedčiť investičnú spoločnosť, ktorá podporí váš podnikový potenciál a priniesie masívne dávky bez odhalenia všetkých tajomstiev vášho obchodného planu, kým máte aspoň Ústnu dohodu, ktorá vo väčšine prípadov nestačí.

V mnohých prípadoch, ak vaša spoločnosť je úspešná a zaslúži si zvýšenie finančných prostriedkov máte podiel vlastníctva alebo vlastné nápady, základy prosperity firmy. Čo musíte splniť, je presvedčiť investorov, aby podpísali dohodu, ktorá je riziková. To je najťažšie, pretože väčšina investorov nebude chcieť podpísať s neoverenou firmou s pävními základmi daný projekt.

Ak projekt nie je podpísaný, môžete použiť niekoľko techník ktorými sa budete chrániť. Najprv musíte vydiskutovať dôverné aspekty svojej firme v oznámení dokumentoch, ktorých cieľom je investor. Viac sa treba zamerať na výhody a aplikácie zmluvy, akú bude mať váš zákazník z nej prospech, a ako vám môže pomôcť vytvoriť trh.

Keď to bude brať investor vážne a vydá termín listové oznámenie, v priebehu podpisu zmluvy s investorom, alebo ešte skôr, ako budú žiadať preskúmanie dôverných informácií, aby mohli prijať konečné rozhodnutie o investovaní vo vašej firme. To je ten správny čas, aby ste im to predložili.Platby sa pohibujú v tisícoch € v procese a to znamená, že sa naozaj zaujímajú, a že váš nápad ích skutočne zaujal ich pozornosť.Firmy nemajú šancu zarábať na živobytie z krádeže nápadov, ale to je možno bezpečnejšie, že na začiatku vášho vzťahu, počas prvej prezentácie, aby boli dôverné,a vznikol tým základný finančný materiál pre seba a firmu. Nemalo by byť ťažké robiť, čo si na začiatku investori budú chcieť rýchlo zhodnotiť váš podnik a zistiť, či to má nejaký potenciál.

Mali by ste plánovať pre seba a odhaliť dôverné informácie v niekoľkých etapách. Zakaždým, keď sa investičná spoločnosť robí krok vpred pre budúce partnerstvo, môžete prezradiť viac o tom, ako spustiť vaše podnikanie a vlastnícké práva.

Je to ťažké na začiatok, a vždy by ste mali byť opatrní, s kým hovoríte o tom, čo robíte. Je to veľa problémov nájsť dobrú investičnú spoločnosť, ktorej môžete veriť, a že môže mať veľa času.

Niektoré riziká sa nedajú odstrániť a sú tam vždy , keď robíte prezentáciu cenných informácii o vašej spoločnosti, ale možno sa nič nestane, ak si nájdete správnych investorov.

 

Copyright © 2010 Monostav všetky práva vyhradené,Richard Kotrbčík

Tvorba webu zdarmaWebnode