Akreditácia - pôžičky

Akreditácia

Program EMLE bol uznaný niekoľkých akreditačné orgány ako vynikajúci vzdelávací koncept. Niektoré z týchto akreditácií sú uvedené nižšie.

Akreditácia zo strany EÚ


 

Európsky magisterský program Právo a ekonómia (EMLE) bola uznaná ako magisterské štúdium Erasmus Mundus, a to ako v rámci prvého ročníka programu Erasmus Mundus (2004-2008), tak v rámci programu Erasmus Mundus II (2009-2013). Program bol veľmi pozitívne hodnotený panel nezávislých odborníkov a akademických zvolenej výberovej komisie z 128 návrhov. V prvom kole akcie 1, iba 19 magisterské programy Erasmus Mundus dostane štítok (z ktorých päť programov začal až v roku 2005-2006). Majster v práve a ekonomike je len magisterské štúdium v odbore ekonómie a jeden z dvoch kurzov Erasmus Mundus v právnej disciplíne. V roku 2002 bol EMLE programu už vybratý k účasti na Joint Masters produktu Európske univerzitné asociácie (spolu s 10 ďalšími sieťami).

 

Akreditácia NVAO a ZEvA

 

V auguste 2004 bol program EMLE v Rotterdame a Gente akreditované NVAO, Holandský flámsky akreditáciu agentúry. NVAO je oficiálny agentúrou v Holandsku a vo Flámsku potvrdiť, že program spĺňa kvalitatívne kritériá, ako je formulovaná v holandskej a flámskej vlády.


 

Vo februári 2005 bol EMLE program v Hamburgu akreditované ZEvA, Centrálne akreditáciu agentúry spolkovej krajine Dolné Sasko. ZEvA je jedným z oficiálnych agentúr, v Nemecku, aby potvrdil, že program spĺňa národné nemeckej normy kvality stanovené nemeckým konferencie ministrov školstva. ZEvA je členom Európskej siete pre zabezpečovanie kvalitatívnych vo vysokom školstve (ENQA), a podieľa sa na ich spoločnej iniciatívy pre kvalitu, ktorá vyvinula kritériá pre hodnotenie bakalárske a magisterské tituly na európskej úrovni.

 

Copyright © 2010 Monostav všetky práva vyhradené,Richard Kotrbčík

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode