Zoženiem investora pre Firmu 3

Ak ste sa rozhodli spustiť vlastné podnikanie, ktoré ma plán na zrealizovanie skôr, ako sa začnete zaoberať financovanćnéj fázy ktorá je náročná. Investori sa budu chcieť ubespečiť, že ste urobili váše plánovanie, skôr ako začnú svoje peniaze investovať aby podporili váš nápad a uviedli ho do reality. Keď si myslíte, že máte dosť plánov,k ďalšiému plánovaniu. Budete musieť získať všetky svoje myšlienky do jedného kompletného plánu, ako budete vyhľadávať súkromných investorov zdrojov k realizácii, alebo kapitálu.

Po dokončení svojho obchodného plánu, budete chcieť zabezpečiť a objasniť,že všetky vaše údaje sú vysvetlené jasne pre investovanie spoločností. Jednou z fatálnych chýb,je  že väčšina podnikateľov skrýva s časti skutočnosť pred investorom, aby isté a neobjastnené detaily, výsledky danéj firmy skryla z obáv investovania spoločnosti. Pamätajte, že čím viac bude vedieť investor,tým viac budete mať možnosť vidieť rovnako do investora a jeho zámeroch.

Ďalej budete musieť hľadať investora, ktorého budete kontaktovať. Nebolo by jednoduchšie, ak by ste investorov hľadali z telefonného zoznamu, ktorý je už prispôsobený na obvolávanie investora v daného oboru ktorí obchodujú s podnikmi v odvetviach alebo fázach o ktorú javíte záujem? Samozrejme by bolo!

Mi vám viem vyhladať práve takýto zoznam zahraničných investórov. Ti umožňujú vstup vašej firmy informácii, aby ste maximalizovali tempo posunu dát vo vašej firme,a tým strávili minimalizovaním svojho časového efektivitu.

Pamätajte si, že môžete plánovať no nie príliš veľa, pokiaľ ide o začatie svojho podnikania. Tam je takmer vždy niečo viac môžete urobiť pre to maximum, aby ste investorov presvedčili že chcú dať svoje peniaze do vašej firmy. Čím viac máte v pláne, tým viac budú vidieť svoju víziu.
                     

Copyright © 2010 Monostav všetky práva vyhradené,Richard Kotrbčík

Tvorba webu zdarmaWebnode